Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Malachit sövényleguánom kb 5...

Livzak kérdése:

Malachit sövényleguánom kb 5 napja semmit nem eszik, egy helyben, csukott szemmel fekszik. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Vizet úgy látom fogyaszt, de naponta egy picit lespriccelem vízzel még, mert ezt a tanácsot kaptam az előző gazdijától, állítólag bőrön át is tud vizet felvenni, így nem szárad ki. Enni nem eszik és egy helyben fekszik (a helyet néha változtatja), 2 napja már éberebb volt, de "visszaesett". Minden nap többször megsimogatom, bár ezt nem szereti és ugyancsak csukott szemmel arrébb megy, de nem a szokásos "gyíkos" gyorsasággal. Kérnék olyat, akinek van sejtése mit tehetek az segítsen, mert eléggé aggódok. Ha tudtok valami hüllő doki (Bp-i) számot adni azt is megköszönném.

Kaját mindig vitaminosan kapta, párára, hőre figyelek.

Szerintem kissé dagadt is.



#mozgás #beteg #malachit sövényleguán #csukva a szeme
2015. jún. 2. 21:24
 1/3 anonim válasza:
Előfordul,hogy vedleni fog.Vagy lehet ,hogy túletetted vagy éppenséggel mást enne mert a változatos étrend a legjobb.
2015. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Befogtam a szállító dobozába, meglepően könnyen ami az állatorvost is aggasztja. Ő az első hüllőm, de kb 3 hónapja vedlett, nem tudom mennyire gyakori ez. Könnyen lehet , hogy túlettem. Holnap okosabb leszek, doki után. Köszi mégegyszer a választ .
2015. jún. 3. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Jobban van?

www.reptilia.hu ez a fórum neked való, itt kapsz segítséget mindenhez.

2015. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!