Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nem kell elmondani hogy...

Nem kell elmondani hogy vedett tudom az eszmei erteket 10000 ft. Az lenne a kerdesem hogy maganyos lehet egyedul?

Figyelt kérdés
Furge gyik?!
2015. jún. 7. 15:59
1 2
 1/11 Feketeruhasember ***** válasza:
100%
Engedd el.
2015. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi a kerdes?
2015. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nem igen foglalkozik ilyen gondolatokkal. Van azt annyi. Hagyd.
2015. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyíkok érzelmi élete a kérdés, hanem az, hogy egy szabadban élő állat számára kínzás a bezártság, amikor nem is lehetséges azokat az életkörülményeket megteremteni, mint amit a szabad természet nyújt nekik. Az élelmezés ráadásul külön kérdés. Tarts inkább hangyákat. Az életük megfigyelése legalább annyi élvezetet jelent, mint egy elbújt gyík megfigyelése.
2015. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogy védett, akkor miért van még nálad?


Amúgy meg a vadállatokat nem illik bezárva tartani (még ha az "csak" egy gyík is). Mindenki maradjon meg a saját, természetes életterében.


Ha nem a stresszben fog meghalni, akkor kiszárad. Mi lenne ha elengednéd?

2015. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdes legalabb ha ideirtok valaszoljatok, majd en eldontom szerintem hogy micsinalok vele!!ki nem szarja le hogy vedett😂 nalam kelt ki tojasbol ugyhogy kuss
2015. jún. 7. 19:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de kis agresszív valaki.

Akkor döntsd el mit csinálsz vele, úgyse válaszol neked senki....szerintem amúgy nem kell neki társ, hiszen ott vagy te magad. Te elég nagy gyík vagy...meg fogjátok érteni egymást.

2015. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Párom apjánál párban szoktak rohangálni a fűben ezek a zöld gyíkok: [link]

Ez nem az én fotóm, de egyszer én is lefotóztam őket és az egyiknek ugyanilyen kék volt a nyaka, a másiknak meg zöld.

2015. jún. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A 7-esnek igaza van..
2015. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most komolyan szerinted erdekel hogy a hetesnek igaza 😂😂😂😅?
2015. jún. 16. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!