Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyre jobban felek attol, mi...

Egyre jobban felek attol, mi lesz ha megszuletik a babam! Hogy kell fektetni? Furdetni? s meg rengeteg kerdesem van.. Hol fogjak nekem ezeket elmondani? Hol talalok valaszokat?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukád,a babás barátnőid,a doktorod,a védőnéni vagy itt a tapsztalt kismamák.

29 hetes kismami

2008. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
minden jön magától!rögtön tudtam mit kell tennem az első babámnál.a kórházban megis kérdezték hogy van már gyermekem mert jobban csináltam mindent mint akinek már volt.
2008. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ezen mindenki átisik.Majd minden jön öszönösen!
2008. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

EGyrészt jön ösztönösen, de azért jó,ha megosztod gondolataid valakivel.

Elsődlegesen a védőnőd dolga ezeket elmondani, bezsélni mindenről, akár megmutatni is.

Keress terhestanfolyamot, ott filmet mutatnak, babán élőben megmutatják, és bármit megkérdezhetsz.

Azonkívül a legjobb szerintem a már babával rendelkező olyan kismama megkérdezése, akiben bízol.

Olvass sokat, a neten is rengeteg infó van, keress tanfolyamot, beszélj a védőnővel és ne félj, mindneki átesik ezen:-)

2008. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez aggaszt engem is! Anyukám, babás barátnőim stb. nem lesznek velem, amikor kezdenem kell valamit a picivel, az elmondás pedig nem ugyanaz! Én keresni fogok felkészítőt, ahol legalább műanyag babán megmutatják és ki is próbálhatom,bármilyen hülyén hangzik is esetleg...
2008. ápr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bennem is van ilyen félelem:Engem azzal nyugtatnak,hogy ösztönösen jön majd minden.

Addig is,egy kis segítség:


[link]


[link]

2008. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2008. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom Neked az "egy suttogó titkai" című könyvet! Én most azt kezdtem el olvasni és nem bírom letenni. :) 13 hetes ikerterhes vagyok, bevallom az elején én is kétségbe estem, hogy úúúristen két gyerek. De mostanra tökéletesen biztos vagyok abban, hogy semmi problémám nem lesz! A könyv csak megerősített benne, érdemes elolvasnod hidd el!!! Boldog babavárást!
2008. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!