Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van 2gabonasiklóm, elég...

Kissimre1998 kérdése:

Van 2gabonasiklóm, elég harapósak, ötlet hogy szelidek legyenek? Kb 60-70cm mindkettő.

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapból szelídek, csak rosszul nevelted őket. Ha már ilyen nagyok, úgysem tudnak túl esni a gyermekkori traumáikon.
2015. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igy vettem oket, szoval en artatlan vagyok
2015. aug. 3. 23:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó, de siklóról beszélünk, aminek tudtommal nincs foga. Ha ágaskodik, az azért van, mert be van fosva. Lehet szoknia kell a környezetet, vagy hirtelen kapálózol. Azt sem értem, ha tudtam volna, hogy siklóért pénzt adnak, gyűjteném. Meztelencsigát, vagy egeret nem veszel, vagy darazsat, hangyát, sáskát? Fogjak neked kis siklót? Ja, Wikin rákerestem már. Gondolhattam volna, hogy azért, mert nem itt honos. Csak tudnám, hogy kell külföldre eladni az itt honosakat. Ott az az érdekes. De Wiki is azt írja amit én, "Ha kiskorában kerül a tulajdonosához gyakran kézbe kell venni és ezáltal könnyen megszelídül."
2015. aug. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!