Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SOS! A kameleon valoszinuleg...

Kami81 kérdése:

SOS! A kameleon valoszinuleg kimaszott az ablakon. Megneztuk az ablak melletti fan, de szinte eselytelen meglatni. A lakast szetszedtuk tehat bent tuti nincs. Otlet vki? hogy lehetne becsalogatni vagy visszatalal?

Figyelt kérdés
az abaj hogy mar ejszaka van es huvos..

2015. júl. 26. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol laktok? Emeleten? Gondolom nem ér az ablakba a fa, hanem kiugrott. Visszaugrani viszont nemigen tud, még ha vissza is akarna jönni, bár szerintem nincs annyi esze meg nem is tudná hová kell visszamenni, hiszen még sosem volt kint. Szóval kérdés, hogy milyen magas a fa, ha van valami erős lámpátok, akkor szerintem nem reménytelen észrevenni. Mekkora a kaméleon? De szerintem egy éjszaka kint nem lesz baja, holnap napfénynél is megtalálhatjátok. De az is lehet, hogy csak kiesett és soha nem is volt a fán.
2015. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt.emeleten lakunk es eleg kozel van a fa.a haz oldala meg rucskos.azert gondoltam hogy kimaszott.a foldon megneztuk de nem lattam ott se.majdnem egy éves de nem nagy testű.holnap talan aztmondod? :(
2015. júl. 26. 23:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Éjszaka a hüllők teste lehül, és nem mennek sehova. A kaméleon egyébként sem egy futóbajnok, nem juthatott messzire. Ha a fán van, ott is marad. Legvalószínűbb, hogy elbújt éjszakára, de holnap, ahogy melegszik az idő előmászik.
2015. júl. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Éjszaka kellett volna keresni, ugyanis az alvószíne miatt ilyenkor feltűnőbb.
2015. júl. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm..megprobaljuk.eddig semmi.
2015. júl. 27. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:
pisszegj neki !!! :D
2015. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Meg van már??????
2015. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!