Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egér a szobámban. Ki tettem a...

JSALBARAY kérdése:

Egér a szobámban. Ki tettem a ragasztót 3 napja, de azóta sem ment bele. Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés

Pár napja azt vettem észre, hogy egy egér mászott be az erkélyemről... Iszonyatosan félek tőle. Illetve inkább undorodok, de jelen esetben nem tudok különbséget tenni.

Első emeleten lakom, és mivel az erkélyemen keresztül jött be, így gondolom nem egyenletes falon tud mászni, vagyis gondolom...

A baj az, hogy 3 napja kitettem ragasztót, sajtot is tettem rá (szoba ajtó természetesen zárva ) de azóta sem ment rá... :/ Ma már tesómmal átnéztük a szobát, de nem találtuk. Kihúztunk, felemeltünk minden bútort, de mégsem... Csak annyi,hogy az ablakomat bukó állapotban nyitva hagytam. Van esély arra, hogy felmászott a falon vagy a függönyön és az ablakon keresztül távozott? Mert végülis, ha már 3 napja ott a ragasztó, és nem ment bele, akkor csak nem lehet már a szobában...

Esetleg valaki találkozott hasonló helyzettel?


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. jún. 10. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Átmehetett másik szobába?
2015. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mamámnak is volt a szobájában, nem akarlak elkeseríteni, de hetekig nem ment bele a ragasztóba. Addig vígan éldegélt, dézsmálta a csokikat.
2015. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is keressétek az egész lakásban. Mi anno biztosak voltunk benne, hogy bezártuk a gardróbba, mégis az előszobában csíptük el.
2015. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van egér, annak nagytakarítás után is érezni lehet a szagát. Sőt, attól függ, hogy merre jár, a bogyóit is lehet látni.


A ragasztóba gyakran nem mennek bele, ha viszont mégis, akkor órákig-napokig agonizál benne a szerencsétlen - nem egy humánus megoldás. Ha mindenféleképp gyilkolni akarjátok, a klasszikus, lecsapódós egércsapda nem drága és a másodperc tört része alatt végez a delikvenssel. Vacak minőségű csokoládéval és/vagy szalonnával érdemes tölteni.


Csatlakozok a többiekhez, én is az egész házban keresném, lehet elindult élelmet keresni (konyha, kamra). Azt nem nevezném mérvadónak, hogy nappal nem látjátok: nálunk a kamrát szeretik betámadni, mindegy mit húzunk hova, nappalra felszívódtak.

2015. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!