Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van egy kerti tavunk amiben...

Van egy kerti tavunk amiben ékszerteknősök élnek de nam azok születtek a többi lent!?

Figyelt kérdés
nemrégen olyan tekik születtek mint a mocsári teknősök sajnos csak egy marad meg de hogy lehet az hogy vörös fülű ékszerteknősök vannak a tóba és ilyen sárga pöttyös teknős mászik ki a tojásból valaki tud erre mondani valamit?? és nincs másik tó a közelbe + van kerítés a mi kerti tavunk körül hogy a kutyák és más állatok bele ne kerüljenek

2015. aug. 18. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
egy másik teknős bement és az termékenyítette meg a tieteket/ több teknős ment be és kiírtották az ékszerteknösöket , elég gyenge állatok azok, inkább házi állatnak valók akváriumba
2015. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pont ez a fura az egészben egy 45 centis fa kerítés veszi körbe a tavat oda hogy mászik be teknős???
2015. aug. 18. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:

passz, de én is voltam már hasonló helyzetben nem csak teknőssel, sajnos ezek az állatok bejutnak minden helyre, kiváncsi lennék én is hogyan, de nem tudom

persze nem biztos hogy ez van amit mondtam, de hát ez az ésszerű

2015. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vörös fülű ékszerteknős a legagresszívabb fajta vízi teknős, általában ők jelentenek veszélyt más fajokra nézve, amikor pl szabadon vannak engedve. Nem gondolom, hogy a saját életterükből bármilyen más teknősfajta kiszorítaná őket. A bébi teknősök időnként teljesen más külső jegyeket viselnek, mint a szüleik. Vannak amelyek pöttyösek, hosszú a farkuk, teljesen zöldek vagy sárgásak. Később, ahogy érnek egyre jobban hasonlítani fognak a szüleikre. Sajnálom, hogy csak egy maradt meg...
2015. aug. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem,de minden dínónak van őse pl.:T-rex=tyúk
2018. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!