Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Halak vagy egy leopárd gekko?...

Halak vagy egy leopárd gekko? Ti melyiket tartanátok?

Figyelt kérdés
Voltak halaim nem annyira jöttek be és nemtom hogy gekkotol mire számíthatok. A ti személyes véleményeteket érdekelne 😊

2015. aug. 20. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:

A leopárd gekkó egész nap alszik, mert éjszakai állat. Valószínűleg még annyira sem fog bejönni, mint a halak.

Ha interaktív állatot akarsz, akkor kutyát javaslok.

2015. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos kutya nem lehet. 60*45*32es terrárium áll rendelkezésre állatnak
2015. aug. 20. 23:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Halacska. :3
2015. aug. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért nem gekko?
2015. aug. 21. 00:09
 5/10 anonim ***** válasza:
A gekkot ajanlom
2015. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert csak halacska. Hagy döntsem már én el mit ajánlok. XDDDDDDD
2015. aug. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem Gekkót. :)
2015. aug. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az 86 liter, ugye?

Abba már elég sok faj közül lehet választani. Milyen fajt tartottál, hogy ennyire nem jöttek be?

A különböző halfajok temperamentuma, viselkedése között ég és föld lehet a különbség. Könnyen lehet, hogy csak rosszul választottál.


Leopárd gekkót én 2 dolog miatt nem tartanék:

1. Éjszakai jószág.

2. Egyéni ízlés kérdése, de nekem nem tetszik az a fajta terrárium, amit a leopárd gekkó igényel.

2015. aug. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Neonhalak , guppik , corydorasok. A coryk jok voltak de összességében nem tetszik ez az akvarisztika
2015. aug. 22. 09:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Bár régi kérdés, szeretnék egy dolgot megjegyezni a leopárd gekkókkal kapcsolatban. :)

Igen, hivatalosan éjszakai állat, de ez abszolút nem azt jelenti, hogy nappal elő se bújik, sőt az enyémek ha éppen kiszúrnak nagy szemekkel megbámulnak és nézelődnek, etetésnél különösen aktívak! És az etetés időpontját az ember dönti el. De azt is lehet, hogy a lampajukat este hamarabb,reggel később kapcsoljuk (munka/suli után lámpaoltás után lehet nézni a műsort, reggel meg ugye mindenki elmegy otthonról, egyébként reggel ilyenkor ok is alszanak/pihennek mivel ki vannak hűlve). Tehát senkit ne tántorítson el az, hogy éjszakai állatok. :)

Voltak halaim. Nagyon szép egy akvárium. De a gekkók interaktivabbak és vannak annyira szépek és OLCSÓBBAK. Nekem az akvarisztikázás egy vagyon volt. Ha igazán jól, humánusan akarja az ember csinalni akkor nagyon sokat kell bíbelődni a víz minőségével plána ha kicsi az akvárium.

Így utólag, majd egy évvel később remélem a gekkokra esett a választásod.

2016. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!