Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy érvelnétek az alábbi...

Hogy érvelnétek az alábbi témában? 3 éve van egy sünöm, de nem igazán jött be ez a kisállat, és most helyette szeretnék egy gabonasiklót vagy királypitont. Több lent!

Figyelt kérdés
Csakhogy anyukám nem engedné szerintem, mivel egyrészt irtózik kicsit a kígyóktól, másrészt azt mondaná, ottvan nekem a sünöm. Hogy tudnék érvelni? Előre is köszi!

2015. aug. 22. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg van rá pénzed és te fizeted az egészet akkor szerintem egy rossz szavuk nem lehet. Ha irtózik is tőlük, akkor sem kell neki hozzá nyúlkálni meg nézegetni - erre sem lehet egy rossz szava sem.
2015. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem semmilyen állatot ne tarts, ha megunod vagy nem jön be.
2015. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukád ezt mondaná, igaza is lenne. Állatot vásárolni és tartani felelősség. Ott van a sünöd, gondoskodnod kell róla. Ha meguntad, akkor választ is kaptál a kérdésedre, keress neki szerető gazdit és várj még más állatok tartásával.
2015. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a sün "nem jött be", akkor egy kígyó még annyira sem fog "bejönni"...Ugyanúgy nem lehet simogatni őket, és mivel éjszakai állatok, nappal nem látni belőlük kb. semmit...Anyukádnak igaza van.
2015. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy sünim és hát igen mivel éjszakai állat így nem nagyon lehet vele foglalkozni. Én is egy gabonasiklót vagy egy királypitont szerettem volna. Nállam az vállt be hogy gondoskodtam/gondoskodok a süniről és az én szobámban van a sikló anyának pedig nem hogy hozzányúlni még ránézni se kell. Mondjuk nekem csak a siklót engedték mivel anyukám attól kevésbé fél mert hát csak szelidebbnek néz ki szóval szerintem bizonyítsd be hogy gondoskodsz a süniről is és hátha így meg lehet győzni. Majd írd meg mi lett! :)
2015. aug. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!