Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gabonasiklo terrerium vizben...

Gabonasiklo terrerium vizben lévo sárga fehér valamik fergek?

Figyelt kérdés
Van 2 eve egy gabonasiklom eddig még nem volt ilyen nem kicsi a terráriuma 130x50x70 egeret csak kereskedesbe veszem azt is eleg jo kereskedesben es haverom is onnan veszi az ovenek es o ilyet nem tapasztalt szoval nem az eger a hibas 2 3 hete a vizeben ilyen feher vagy sarga nagyon kicsi valamik kelnek ki ugralnak a vizben de csak a vizben terrariumban nem es csak akkor kelnek ki ha bele urit a vizes edenybe (ki szoktam tisztitani ha bele urit de ha csak kis dolgot csinal bele azt nem veszem eszre es kelnek ki ezek)nem akarom kigyomnak baja legyen hova vigyem mit csinaljak vele?valakinek nem volt ilyen?el vittem orvoshoz azt mondta neha normalis egybe vedli le a boret azt mondta ezert egeszseges de engem nem hagy nyugodni

2015. szept. 5. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a víz tetején ugrálnak ezek az élőlények(nem írtad, hogy benne, vagy a felszínen), akkor ugróvillások valószínűleg

[link]

2015. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
viz tetejen es pont ilyenek
2015. szept. 7. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!