Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kis Leopárd gekkóm kihányta a...

Waffel111 kérdése:

Kis Leopárd gekkóm kihányta a tücsköt. Miért lehet ez? Nincs baja?

Figyelt kérdés

Eleg nagy tücsök volt, talán ez okozta.Nem lehet baja ebből?Elég nyeszlett és a farka is nagyon vékony.

Légyszi segitsetek!



2015. szept. 22. 17:29
 1/5 anonim válasza:
Amíg kicsi addig nem látszik a farkán a zsír, enyém most 3 hónapos, most kezdett zsírosodni. A hányást nem tudom, de szerintem ha többször is csinálja csak akkor van probléma.
2015. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idő után hányta ki?

Lehet, hogy csak tényleg túl nagy volt és nem bírta rendesen lenyelni és inkább visszaöklendezte.

2015. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb. egy fél nap. Este adtam neki, rögtönmegette és reggelre kihányta.
2015. szept. 27. 06:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a tücsök akkora volt mint a feje.
2015. szept. 27. 06:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Soha ne adj neki olyan nagy táplálákot, legfeljebb akkora legyen, mint a fél feje, a 2 szeme közötti távolság, de minél kisebb annál jobb.

És ha csak reggel vetted észre, nem lehet tudni mikor hányta ki, tényleg lehet, hogy etetés után fél órával vissza is küzdötte a torkából.

2015. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!