Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Otthon tudok kényszeretetést...

Otthon tudok kényszeretetést végezni siklón?

Figyelt kérdés

Van még egy pár ilyen kérdésem...

Nem akar enni, még elég kicsi 22cm sikló.

Nem tudom, hogy mennyi időnként egészséges ennie, vagy elvégezni a kényszer etetést. Mennyi idő míg megemészt egyet, mondjuk szöcskét? Ha ilyen kicsi még mivel ajánlatos etetni?

Egyszer próbáltam belerakni a szájába, sikerült is, de az álkapcsán tovább nem tudtam tenni, így kiköpte.

Nem akarom zavarni mindig piszkálni, de gondolom neki is kell ennie, innivalója van.



2015. okt. 6. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
engedd el a p***ába a siklót csak kínzod szegényt, különben [link] keresgélj de ha nem akarja megenni ne erőszakold rá
2015. okt. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
milyen sikló?Mert nem mindegy.
2015. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne szöcskével etesd hanem vegyél neki kicsi fagyasztott halat amit vízzel felolvasztasz, és azt kirakod az itatója szélére és onnan ő megeszi magától nem kell kényszeríteni rá! egyébként a kígyók/siklók tudnak koplalni, ha nem eszik pár hétig nem kell pánikba esni... az én siklóm egyszer 4 hónapig nem evett, semmi baja nem lett :) ne akard a szájába tömni mert azzal csak megfullasztod szegényt...
2015. okt. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát rézsikló...

Az út közepén találtam, de elfogtam, a hely ahol élt nem volt túl biztonságos és tiszta, hát gondoltam hátha tudok rajta segíteni.

3. válaszoló köszönöm szépen a tanácsokat! :)

De olyan pici feje van, nem tudom bele fér-e egy hal, még ha kicsi is.

2015. okt. 7. 20:07
 5/8 anonim ***** válasza:
tudom kicsit megkéstem ezzel a válasszal, de remélem még ezt látod... ha nagy neki a hal akkor darabold kisebbre neki, úgy is meg tudja enni ;)
2015. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Hát megpróbálom, de ugye nem fog éhség sztrájkot folytatni?
2015. okt. 11. 00:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha igen, azt túl szokták élni, és egy állat az ösztöneire hallgat, ha tényleg éhes akkor fog enni, nem akarja ő sem megölni magát
2015. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. okt. 13. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!