Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Afrikai óriáscsigám beásta...

Afrikai óriáscsigám beásta magát a földbe. Gondolom fázik, de létezik hogy nem tud visszabújni a házába? Már többször figyeltem, de gondoltam hűvösebb lesz majd, akkor bebújik teljesen.

Figyelt kérdés

2015. okt. 9. 07:08
 1/1 sántacsiga ***** válasza:
Most nézegettem 2 napig a csigáimat, de nem bújnak teljesen bele a házukba. Virágcserépben alszanak általában, "farral" kifelé, úgy tűnik, ilyenkor eléggé behúzódnak a házukba, de nem teljesen, mert tapadnak a cseréphez. Ha a talajon alszanak több kilátszik a csigatastből, de nem úgy, amikor előbújnak enni! Van, amikor teljesen beássák magukat - most nem csináltak ilyet- de valamennyi "kilóg" belőlük, mert ha fel akarom venni a terrárium fenekéről - tapadnak egy kicsit. Az a tapasztalatom, hogy tojásrakás előtt ellustulnak, szívesen beássák magukat, az ember aggódik - és talál kb. 50 tojást! Ne aggódj! Az én csigáim még soha nem tűntek el teljesen a házukban és feltehetően jól vannak, mert az utóbbi időkben havonta raknak tojást.
2015. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!