Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ilyenkor magyarországon...

Ilyenkor magyarországon milyen hüllőt/kétéltűt lehet látni a természetben?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy még van olyan hüllő vagy kétéltű, ami most kezd hibernálni, és most bújik el?

És ha igen, merre felé?

Előre is köszi

(Természet fotózáshoz kéne)



2015. nov. 8. 20:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Légyszi fontos lenne :(
2015. nov. 8. 21:30
 2/10 anonim ***** válasza:
Mocsári teknős pl.
2015. nov. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szeptember 27-én voltunk Jósvafőn, ott láttunk 17 (!) foltos szalamandrát, esett az eső, és előbújtak :).

De nem tudom, hogy elvermeltek-e már. Valószínű, hogy igen a hideg éjjelek miatt...

2015. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) még azért várok párat :)

Mégegyszer köszi :)

2015. nov. 9. 21:35
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Végtelenül egyszerű a kérdésedre a válasz. Igaz sok utána járást igényel, rengeteg időt kell szánni rá hogy lencsevégre kapd.De ha rendszeresen feljársz a Gellérthegyre megfelelő objektívvel, előfordulhat hogy lekaphatsz egy velociraptort.Szerintem ne kérd hogy mosolyogjon,nem az a vigyoreksz faj közé tartozik. Kínos a szitu ha túl közel tartod a gépet az exponálás pillanatában mert könnyen táplálék állattá válhatsz. Javaslom a tisztes távolságból fókuszálást és ha a fotó sikerül oszd meg velem is kérlek.
2015. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
erre a válaszra 7 raklap szexuálisan abberált véreres szemű pannon gyíkot adok a 10 raklap szexuálisan abberált vèreresszemű pannon gyíkból.
2015. nov. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös 6-ös válaszolók!

Egészségetekre... komoly válaszokat nem tudtok adni?? :P

2015. nov. 12. 20:58
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Én a velociraptoros válaszadó volnék. Gondoltam egy kis mosolyt csalok a Te és az olvasók arcára. Ilyenkor már elvonultak a hüllők telelni szerintem. De ha a parlamentben szétnézel biztos találsz egy két gyíkot..
2015. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg a Naplás tónál még rálelhetsz egy-két mocsári tekire,bár eléggé hűvös van már,de ha közel laksz,sétálj el arra...
2015. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösz "velociraptoros" de nem vagyok környékbeli ;)
2015. dec. 30. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!