Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miėrt nem jön ki a vízből?

Miėrt nem jön ki a vízből?

Figyelt kérdés
Sargafulu ekszerteknosom van,2 napja van nallam,de kb 3-4 ho napos lehet,allatkereskedesben vettem.Csinaltam neki kijarot,hogy tudjon napozni meg minden,de nem jon ki a vizbol meg egyszer se volt a kijaron.Miert van ez?Szoknia kell meg az uj helyet?

2015. dec. 29. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, de az is lehet hogy volt kint de te akkor pont nem voltál ott. Gondolom nem vagy vele éjjel-nappal
2015. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amiota itt van azota mondhatni ejjel,nappal vele vagyok,csak hogy ne hogy veletlen ugy hoztam volna el hogy beteg.:)
2015. dec. 29. 11:43
 3/5 Mózes Adrián ***** válasza:
Még szokni kell neki az új helyet. Nyugodj meg nem beteg csak fél még szegény. Nálam is ez volt kb 1 hét kell neki és még akkor sem fog napozni csak ha nincs senki a szobában. Majd ha megszokja az új otthonát és téged is akkor bátrabban fog kimaszkalni. Mindig fagyasztott vagy elő hallal etesd és szárított kaját egyáltalán ne adj neki ez fontos.
2015. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben:) Köszönöm a válaszod!
2015. dec. 29. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd akkor megy ki a víz alól, ha megszokta a helyét! Tehát otthon érzi magát!
2018. febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!