Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem jön elő a gabonasikl...

Miért nem jön elő a gabonasiklóm a búvóhelyéről?

Figyelt kérdés

Na hát a sikló már régóta megvan

Volt egy kissebb trráriuma de nemrég vettem neki egy nagyobbat

van benne háttér amin az első nap mászkált is

van egy nagy itatótál stb

De egész nap bent van a búvóhelyén és még inni sem láttam pedig már több mint egy hete itt "lakik"

Még hozzáteszek annyit hogy azért vettem neki nagyobb terráriumot hogy tudjon benne mászkálni

De itt sem csinál semmit

mi lehet ennek az oka?


2016. jan. 31. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

előfordulhat hogy nem tetszik neki a berendezés, úgy értve hogy lehet hogy nem érzi azt hogy elvegyülne a háttérben, és így nem mer kijönni mert az az érzése hogy mindenki látni fogja akkor.

másik ok, hogy lehet hogy hidegebb neki a nagyobb, így nincs kedve alapból mászkálni.

tenni kell be neki melegítőt ha még nincs.

a harmadik ok lehet hogy túl nagy még az akvárium a méretéhez, és még fél a nagy térben.

35/l

2016. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kígyóknak nagyjából nulla mozgásigénye van! Legyen meg neki minden feltétel! (Napozó rész, hűvösebb hely, stb) ha a feltételek adottak és nem igazán aktív akkor ez van! Az insktivitásba nem pusztult még bele kígyó.
2016. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
raksz fel képet róla? :D
2016. febr. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nemertem miert nem engeditek el oket a termeszetes elohelyukre ott ennenek mozognanak.Azoknak az embereknek akik fogsagban tartanak bizonyos elelenyeket akiket lekorlatoznak hobbibol,kikellene probalniuk ugyanazt az eletet!
2016. febr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!