Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Agáma etetése így megfelelő...

Agáma etetése így megfelelő lenne?

Figyelt kérdés
2 éves szakállas agámámat tegnap hoztam haza. Nagyon jól érzi magát, tücsköt evett ma, rendesen ürít minden rendben vele. Ahonnan elhoztam hetente egy egeret evett meg, néha kapott eleségállatok, zöldséget és ritkán nyers húst is. Sok oldalon olvastam, hogy kell nekik minden nap zöld. Én úgy gondoltam, hogy minden reggel adok neki egy kis zöldet egy kis gyümölccsel. Minden hétfőn, csütörtökön és vasárnap adnék neki eleségállatok pl. 5-8 tücsköt. És esetleg egy hónapban egyszer kapna egy szopós egeret de akkor azon a héten az eleségállat kimaradna. Szeretném a tanácsotokat és véleményeteket kérni kedves agáma tartók! Ti hogy etetitek kedvenceiteket?

2016. febr. 4. 21:14
 1/2 kari ka válasza:
Hát én reggel és este zöldet adok neki délben meg 5 db tücsköt vagy a mi van! De 2 hetente kap egeret! És azon a héten nem, vagy csak kevés eleség állatot kap!
2016. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kari ka válasza:
Viszont a vitaminozásra figyelj! Én minden nap adok neki kalcium port és hétvégente muntivitamint!
2016. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!