Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Süni etetése? Milyen macskatáp...

Süni etetése? Milyen macskatápot vegyek neki? A Brit Care már megfelelő számára?

Figyelt kérdés
Kölyök vagy felnőtt változat a jobb? (Tudom, hogy kell mellé élő eleség is pl. lisztkukac.)

2016. jan. 10. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekunk van sunink, es nekunk megeszik az osszes fele macskatapot :) szerintem mindegy milyet veszel neki ^-^
2016. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne ezt válaszd, a magyar süntenyésztők sem ezt a fajtát ajánlják/használják. Bevált márkák: Royal Canin, Happy Cat. Ezek biztosan megfelelőek.


Elsőnek : az, hogy megeszi, még nem jelent semmit. Az íze attól még lehet jó, hogy a tápértéke rossz, és vitaminokat sem tartalmaz.(a gyorséttermi kaja is lehet finom, mégsem egészséges.) Ha nem enné meg, éhen halna szegény, ezért muszáj valamit ennie, és mivel csak azt találja a ketrecében, amit adsz neki, ezért azt eszi meg. Nagyon nem mindegy, hogy milyen tápot adsz neki.

2016. jan. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :

Kedves kérdező : Nem csak élő eleség kell még neki a táp mellé, hanem egyéb dolgok is, mint Pl. főtt csirkeszív, főtt csirkemáj, főtt tojás (a tojás a C vitaminon kívül minden vitamint tartalmaz, így nagyon jó táplálék), főtt csirkemell, sőt, néha répa, alma, , tök, a rostok és értékes vitaminok miatt. Emellett még adható alutasakos macskakaja vagy konzerv.

2016. jan. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!