Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy győződjek meg róla hogy...

Hogy győződjek meg róla hogy boldog a teknősöm?

Figyelt kérdés
Van egy görög teknősöm akit nemrég vettem. Nem tudom hogyan állapítsam meg hogy boldog-e?

2016. febr. 5. 11:00
 1/6 anonim válasza:

Inkább ugy tudok segíteni h mitől látszik ha nem boldog:)

nekünk is volt, és észre vettük azt h nem akart enni, kis "lusta" volt, mindig elbújt valahova és betegeskedett szegény , idővel jobban lett.

2016. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké szerencsére ilyen nincs:).
2016. febr. 5. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:

ha van mozgástere+ természetes eleséget kap+ rendesen van világítása akkor nagy eséllyel boldog. ezek az állatok konkrét emberi tutujgatást nem igényelnek. ha adottak a jó életkörülmények akkor nincs gond.

pl egyik állatkereskedésben van egy kb 40*20as akváriumban egy egész nap görög teknős. egy egyszerű lámpaizzója van + mindig látom hogy valami rothadt zöldség van neki begórálva. ne ő tuti nem boldog.://

de ha normálisan tartod tényleg nem kell aggódni.

2016. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a görög teknősök, ahogy minden más szárazföldi teki inkább csak vegetál fogságban. Az élettartamuk a töredéke a vadon élő példányoknak. :(
2016. febr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor látod h boldog ha mosolyog!!! 😃
2016. febr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4# azért nem mindegy,hogy van tartva. láttam én már kertnyi méretű kifutót, gazdagon berendezve. azt nem igazán tartom börtönnek vagy fogságnak. de abban egyet értek,hogy pl panelba nem nagyon kéne tartani. jobban érzik magukat a természetben, ahol van napfény, korlátlan zöld növényzet stb:DD ráadásul nem valami gyorsak, egy nagyobb kifutó bőven elég nekik, be se járják egész nap:) csak gazdagon kell berendezni.

ha jól van tartva, túléli a gazdáját is

2016. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!