Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » S. O. S nem tudom mi van az...

Kari ka kérdése:

S. O. S nem tudom mi van az agámámmal!?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos lány szakállas agámám tegnap nem volt semmi baja és most elkezdett furcsán menni a fejét nekinyomja a földnek. Ha felveszem akkor is lenyomja és lógatja a fejét! A közelben van 3 állatorvos de egyik sem foglalkozik hüllőkkel... Segítsetek kérlek!!!

2016. febr. 8. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Állatorvos!! Ha nem a közelben akkor messze de vidd el minél gyorsabban! Bármi baja lehet nekem is vannak agámáim az egyiknek egyszer fura seb lett a hátán azonnal vittem orvoshoz azt mondta hogyha egy két nappal késöbb vittem volna be már nem élne. Vérmérgezése volt azóta sem derült ki hogy hogyan lett vérmérgezése... Tényleg bármi lehet vidd orvoshoz!!
2016. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!! Hova vitted? Mennyi egy ilyen vizsgálat?
2016. febr. 8. 18:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Erzsébeti állatklinika, Dr. Lehoczky Imre kiemelten hüllőkkel is foglalkozik.

[link]

vagy

[link]


Persze, nem tudom, hol laksz, ezek Budapestiek.

2016. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szigetszentmiklóson lakok! Fizetős a vizsgálat?
2016. febr. 8. 19:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez valami vicc,h nem tudod bejuttatni Szigetszentmiklósról Budapestre az állatot? komolyan kérdezem!
2016. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nem tudom bejuttatni... Attól még hogy azt kérdeztem hogy hova vitte az nem azt jelenti hogy nem tudom bejuttatni. Ezek a vizsgálatok fizetősek?
2016. febr. 8. 21:06
 7/12 anonim ***** válasza:
A vizsgálat maga nem volt fizetős (nekem) de utána a kezelés az igen szerintem felesleges leírnom hogy mennyi volt mert teljesen más baja volt az enyémnek. Minél hamarabb ORVOS! Akár az élete is múlhat rajta, persze az is kiderülhet hogy kutyabaja de legalább tudsz róla.
2016. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm szépen a segítségedet! Holnap első az leszz hogy elviszem a dokihoz!
2016. febr. 8. 21:28
 9/12 A kérdező kommentje:
Majd írok a fejleményekről!
2016. febr. 8. 21:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Na? Mi volt?
2016. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!