Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » S. O. S nem tudom mi van az...

Kari ka kérdése:

S. O. S nem tudom mi van az agámámmal!?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos lány szakállas agámám tegnap nem volt semmi baja és most elkezdett furcsán menni a fejét nekinyomja a földnek. Ha felveszem akkor is lenyomja és lógatja a fejét! A közelben van 3 állatorvos de egyik sem foglalkozik hüllőkkel... Segítsetek kérlek!!!

2016. febr. 8. 17:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Találtam miklóson is de aki foglalkozni tudott volna vele az szülési szabadságon volt. Na mind1 azt hagyjuk!Tegnap voltam pesterzsébeten a dokinál, adott neki b vitaminos injekciót és azt mondta hogy menjek vele vissza ma! Azt mondta hogy lehet ettől jobban lessz, de ha nem akkor ma átvizsgálja. Hát annyiból lett jobb hogy most már nem dobálja (annyira) a fejét és nem nyomja neki a talajhoz. De viszont egész nap fekszik és nem csinál semmit. Nem is eszik. Úgy hogy kb ennyi. Ma 10-re kell vissza vinnem. Ha haza értem írok hogy mi volt!
2016. febr. 11. 05:39
 12/12 A kérdező kommentje:
Ja és még azt úgy mellékesen hogy felhívtam egy pesti állatorvosi klinikát és ott azt mondták hogy tojásrakási problémái lehetnek. Most kérdezem én hogy ilyen fiatalon (3h) tojásrakási problémák?! Szerintem még nem is ivarérett!
2016. febr. 11. 05:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!