Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A kaméleon tartásával kapcsola...

A kaméleon tartásával kapcsolatban lenne pár kérdésem, főleg azokhoz, akik értenek hozzá. Megválaszolnátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kaméleont, és lenne pár kérdésem az állattal kapcsolatban.


1.: Ugye 2 ismertebb fajtája van, a sisakos és a párduckaméleon. Miben különböznek egymástól? Nagy eltérés van a két faj viselkedése között?


2.: Naponta hányszor kell enni adni neki? Én úgy hallottam, hogy elég csak egyszer, de azért kíváncsi lennék a válaszokra, hátha ti jobban értetek hozzá.


3. egyben az utolsó kérdésem is: Én gimnazista vagyok, és ugye az iskola miatt napközben nem nagyon tudnék vele foglalkozni, csak korán reggel, és késő délután (kb. 4-5 órakor). Baj az állatnak, hogy napközben nem nagyon tudnék rá odafigyelni?


Előre is köszönöm a válaszokat! :D



2016. máj. 3. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Facen lépj be a kaméleon fanclub csoportba. Én mindig ott keresem a kérdéseimre a választ, kedvesek, segítőkészek, és szeretik, ha valakit tényleg érdekel a kaméleontartás.
2016. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első által ajánlott csoportot ajánlom én is. Egyébként azzal számolj, hogy a hüllőtartás drága dolog és olyan értelemben nem hálás, hogy a hüllő nem szereti ha piszkálják. Neki csak nyugalomra van szüksége, minden más csak stresszeli és idegesíti. Szóval nincs az, mint egy kutyánál, aki még akkor is hálás és örül, amikor meglát.
2016. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Igen

2. Egyszer

3. Az etetésen, itatáson kívűl az állattal nem nagyon kell foglalkozni. Etetni délelőtt etess. Ne este 5kor mikor haza érsz.

2016. máj. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm a válaszokat :)
2016. máj. 12. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!