Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mikor vihetem ki levegőre a...

Mikor vihetem ki levegőre a görög teknősömet?

Figyelt kérdés
Már május van, de csak 20°C körül van a hőmérséklet. Ha ilyen időben kiviszem a tekim megfázhat? Már nagyon szeretnék vele a szabadban játszani... Segítsetek!

2016. máj. 8. 09:32
 1/4 Ugribugrikukac ***** válasza:
Van teraszod?Mert akkor ha odasüt a nap akkor kiviheted.A fűbe én még nem vinném ahhoz még hideg van.Tapasztalatból mondom.
2016. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van egy erkely de azt olvastam hogy ott nagyon felforrosodhat. Inkabb nem kockaztatok
2016. máj. 10. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit értesz a "játszás" alatt! De azért remélem azzal tisztában vagy, hogy ez HÜLLŐ, nem pedig kutya, vagy macska, amelyek igénylik az ember "szeretetét".

Ha sokat van kézben, nem megfelelő környezetében van, az neki stresszforrás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2016. jún. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Társaságát*
2016. jún. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!