Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen fagyasztott halat...

Bogokara kérdése:

Milyen fagyasztott halat adjak az ékszerteknősömnek?

Figyelt kérdés
Ha nem állatkereskedésben vásárolok neki fagyasztott halat akkor az is megfelelő lesz? Ha tudtok mondjatok kérlek példát,ha esetleg nagyobb üzletekben is lehet venni. pl. Lidl.

2016. máj. 13. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nagyon fontos, hogy édesvízi kishal legyen. Én csak kereskedésben szoktam venni, de sokszor találkozok azzal, hogy Sparban lehet kapni édesvízi kishalat és van aki mindig ott veszi. Ajánlom figyelmedbe a Teknőstartók csoportját facebookon. Tedd fel ott is a kérdést és valószínű olyan emberektől fogsz választ kapni, akik ilyen helyeken szokták venni, szóval biztosabb források lesznek, mint én.
2016. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk az állatorvos mondta, hogy vagy fogjunk magunknak kishalat, vagy állatkereskedésben. Boltban ne vegyél, mert azokat direkt az embereknek készítik elő, hogy zsírosabb legyen,táplálóbb. Mindenképp kisállat kereskedés, ott csak tekiknek valók vannak.
2016. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. máj. 20. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!