Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Görög teknősnek kálcium?

Görög teknősnek kálcium?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy kell nekik venni kálcium port, amit nekem nem mondott a tenyésztő. Ezt a mulasztásomat szeretném pótolni.

Tudnátok olyan weboldalt mondani ahonnan tudnék rendelni jó minőségű kálciumot? És a használatáról is légyszi informáljatok. :)

Előre is köszönöm!



2016. máj. 25. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz el facebook-on a Teknősbarátok csoportjába. Ott tudnak segíteni.
2016. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

van facebookon görög teknős tartók csoportja. inkább ott kérdezz,a teknőstartókban sok vízi teknősös van.

amúgy tényleg venni kell. a növényeket megszórod a porral, mielőtt odaadod nekik. nagyjából ennyi.

és lehet berakni szépia csontot is. azt is szokták szeretni

2016. máj. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Minden növényt megszórjak vele? Salátát meg ilyeneket is? Azokról nem fog lejönii?

Köszönöm a választ utána járok.

2016. máj. 26. 08:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Kettes, szerinted Teknőstartókat írtam? Az a csoport vízi teknőcökre van specializálódva valóban, de a Teknősbarátok ~95%-ban szárazföldi tartókkal van teli. (És én ezt ajánlottam.)
2016. máj. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia, gondolom,már nem aktuális a kérdés, de láttam, hogy azt kérdezted, a salátát is meg kell e szórni vele... Felmerült bennem a kérdés, hogy netán salátával eteted a görög teknőst? Mert az nem túl szerencsés... nincsenek meg benne azok a tápanyagok,amire a teknőcnek szüksége van. Kerti "gazokkal" kell etetni. Fehér here,vörös here, gyermekláncfű, lándzsás útifű,tyúkhúr,piros árvacsalán,pásztortáska,papsajtmályva,oroszlánfog, nagy útifű,mezei katáng,mezei csorbóka,mezei árvácska, kék nefelejcs,kaszanyűg bükköny,bojtorjánsaláta, apró szulák, stb mehet neki, facebookon "A jólnevelt görögteknős" oldalt,és a

"A görögteknősök helyes tartása" csoportot ajánlom figyelmedbe,szerintem innen érdemes leginkább tájékozódni.

2017. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!