Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kínai háromélű vagy Sárgafülű...

Almacsiga kérdése:

Kínai háromélű vagy Sárgafülű észerteknős?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik lenne az ideálisabb ? Melyiket válasszam ?

2016. jún. 21. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sárgafülű ékszerteknőst.Nem ismerem a másik fajtát.Nekem régebben Sárgafülű ékszerteknőseim voltak és nagyon szerettem őket.Meg nem is volt velük sok gond.
2016. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sárgafülűjeim vannak és nincs velük sok gond, szelídek.
2016. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a kínai háromélű ritkább. szerintem érdekesebb és nem is nő annyira nagyra, mint a sárgafülű.hím kb 15 cm, nőstény kb 25cm-re nő. kicsivel kisebb, mint a sárgafülű
2016. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz legalább 500 literes akváriumot, akkor pézsmára szavazok. Neki elég lesz felnőttkorára egy 200-300 literes is. Ez pedig jelentősen csökkenti a költségeket, mert nem csak az akvárium olcsóbb, hanem kevesebb vízhez elég kisebb teljesítményű külső szűrő, kisebb teljesítményű fűtőszálak, stb. Takarítani is könnyebb lesz. Mielőtt vásárolsz kérlek olvasd át a linkeket, minden le van írva, ami kell:


[link]

[link]

[link]

[link]


Ebből semmi nem hanyagolható el, ha valamit nem akarsz megvenni, akkor beteg lesz a teknőc és ő is azt a 99%-ot teszi ki, aki nem éli meg az egy éves kort. Kérlek nagyon alaposan gondold át.

2016. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tollbogre válasza:

Nekem háromélûm és ékszertekim is van, szerintem a háromélû sokkal cukibb és ráadásul tovább opis él, kb 50 évig asszem és könnyebb nevelni, kedves és engem még soha nem harapott meg (egyik sem, mert 2van. Ennek a fajnak kevesebb víz kell, a páncél magasságának a 2 szerese, így nem kell hozzá akkora akvárium sem.

ez a teknõs ritka, így szerintem érdekesebb, mint a többi. Én pl kínából hoztam az enyéimet.

2016. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ennek a fajnak kevesebb víz kell, a páncél magasságának a 2 szerese, így nem kell hozzá akkora akvárium sem. "

a víz magassága nem függ össze azzal,hogy mekkora legyen az akvárium. max akkor azzal,hogy nem kell olyan magasnak lennie. de alapterületnek ugyanúgy nagyot kell venni.

és az ékszer is elél 50 évig

amúgy már ékszert nem lehet kapni boltokból, helyette bejöttek pont a háromélűek..és sok pézsma van már ahogy láttam..azt inkább ajánlom.

2016. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!