Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gekkótartók! Óriási baj van,...

Gekkótartók! Óriási baj van, a gekkóm tojást rakott, de reggelre 2 vörös gömb található a farkánál/fenekénél, mi ez?

Figyelt kérdés
Olyan mintha szülés folyamán kijött volna a tojásokkal együtt valamelyik belsőszerve :OO :(((( Megviselte a szülés?Kifolyt a bele?Vagy mi ez???????

2016. jún. 29. 08:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A kérdést 6. hó 29-én írtad ki és 7. hó 8-án jelezted, hogy meghalt, ennyi idő alatt (több mint egy hét) nem hiszem, hogy valakinek nem lenne ideje egyszer sem elvinni egy kisállatot orvoshoz, főleg ha az az illető számára fontos.

Nem vagyok egy hatalmas, egy életre elkötelezett állatvédő, de ha már az ember tud tenni egy állat szenvedése ellen, akkor próbáljon már meg iparkodni azon, hogy segítsen rajta.

Ha meg a szüleid hátráltattak az állatorvoshoz való elmenetelben-gondolva fiatal korodra-, remélhetőleg tanulságos volt ez számukra, hogy ha baja van az állatnak és látszólag nem tudnak segíteni rajta az otthoniak, a lehető leghamarabb el kell vinni az állatot, mert addig is csak szenved, míg meg nem hal.

2016. nov. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Értelek! De végül az állatkereskedésbe vittük el és még ott mondták, hogy orvos nem tud segíteni :(
2016. nov. 6. 16:03
 13/13 A kérdező kommentje:
Ja meg nem egyből rohantam a GYK-ra elmondani pár nap alatt történ nem egy hét....
2016. nov. 6. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!