Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kb 4 hónapra el ment a gekkom...

Végh Boglárka kérdése:

Kb 4 hónapra el ment a gekkom de meg lett nagyon vékony de nincs baja. Épp vedlik es a lábain nem nagyon jön össze a dolog gyenge és nem eszik. Fogtam neki pici tücsköt oda raktam elé de nem eszi meg. Mit csináljak hogy le vedlegyen és hogy egyen?

Figyelt kérdés

2016. júl. 18. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Repashy gekkótáp. Én ezzel hoztam vissza egy gekkót a halál széléről. Valamint banánpépbe kevert korvimint is kapott.

Amikor hozzám került, a fejét se tudta felemelni, rágni sem tudott. Ma már teljesen visszanyerte az erejét, ugrik, szalad az üvegen.

2016. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen meg probalom azt :/ mar vettem neki liszt kukacot ,tücsköt de semmi mar a szajaba is bele tettem de kikopte :/
2016. júl. 19. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl gyenge rágni. A táp pépes, csak nyalogatni kell.
2016. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is, milyen gekkóról van szó?

Hol történt az eset? Budapest esetén vidd el állatorvoshoz (ajánlom az Exopet rendelőt, értenek a hüllőkhöz: Budapest, Jász u. 46, 1135, de ha felhívod őket, akkor is tudnak segíteni), ahol tudnak adni olyan készítményt, amit vízzel kell hígítani, és a szájára csöppentve lenyalja. Amíg meg nem erősödik, mindenképpen így kéne etetned.

Esetleg széttrancsírozod a lisztkukacot, kis vízzel elkevered, és úgy csöppented/kened a szájára.

Lehet nekem van is otthon ilyen készítményem, ha gondolod, megnézem...

2016. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most már jobban van :) kivettem meg fogtam a kezembe kinyitottam a szajat es lenyomtam neki a lisztkukacot :) meg mindig vekony szegenykem de mar jobban van :) koszonom a kommenteket :3
2016. júl. 25. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!