Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » A nyáron szeretnék fogyni...

A nyáron szeretnék fogyni 14éves vagyok, lány,170cm és 60kg. Oké annyira nem vészes a dolog, de nem normális akarok lenni, hanem vékony! Persze fogok sportolni is, de emellett mit kéne ennem? Milyen fogyókúrát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat, és amint már mondtam vékony szeretnék lenni, nem "normális", mert most mindenki azzal jön, hogy "jajj nem vagy dagi tök normálisan nézel ki", de én nem érzem magam annak..szóval ilyen válaszokat kérlek ne, köszönöm.(vegetáriánus vagyok)

2013. jún. 23. 16:48
 1/6 anonim válasza:
53%
FORDULJ PSZICHOLÓGUSHOZ, MERT KÜLÖNBEN ANOREXIÁS LESZEL!
2013. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én anorexiás?:D nem hiszem. Nem arról van szó, hogy anorexiás akarok lenni, hanem hogy szépen vékony. a kettő között azért van egy kis különbség, de csak hogy lásd: [link] ééés [link]

nem értem, ha valaki azt mondja vékony szeretne lenni, de még a normális fajta, miért feltételezi mindenki, hogy anorexiás. Szerintem az emberek nagy része azt se tudja mit jelent, csak minden emberre rá mondják, aki nem dagadt. Tudod te mi az anorexia egyáltalán?

2013. jún. 23. 17:39
 3/6 gömbicica ***** válasza:

kedves 14 éves!!!!

ne légy ilyen pökhendi!!! vagy oldd meg a gondodat magad. aki a pszichológust ajánlotta, nem viccből mondta.

Véleményem szerint NE FOGYNI AKARJ, hanem formáld a testedet!!!!!!!

Táplálkozás tekintetében

jégkrémek, cukorkák, finom lisztes termékek sütemények tilos.

zöldség-gyümölcs-tejtermékek-teljes kiőrlésü pékáru, ha lehet saját sütésű.

Ha meg vegetáriánus vagy ugye, akkor meg minek ide kérdés? nem táplálkozol valószinüleg helytelenül.

Én azt mondanám inkább, hogy 14 évesen nem alakult még ki az alakod ..... hormonrendszered is ezerrel dolgozik,

na nyüstöld magad feleslegesen.

Járj sokat a természetbe (kullancsokra vigyázni!), ha nem megy saját kutfőből, akkor keress szakembert, nagyobb városokban találsz, és kérj tőle mozgás tekintetében tanácsot.

FORMÁLD és NE FOGYASZD MAGAD!!!!

Nagyon sok segitséget tud adni a pilates is.

tartás, alak........

Sok sikert.

u.i. kolleganőm lánya 17 éves, ő is csak fogyni szeretett volna, aztán oda jutott, hogy már hánytatott most meg ugy néz ki, hogy be kell feküdnie a kórházba, mert olyan szar állapotba került. Ráadásul a hormonrendszere is megborult, nem jött meg a vérzése sem.......stb.

Vigyázz nagyon!!!

Üdv. :-)

2013. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem semmilyen fogyókúrára nincs szükséged ahhoz még nagyon fiatal vagy.


Egy pár tanács amit jó ha megtartasz:

-étkezz rendszeresen, változatosan ( Nem egész nap csoki kólával)

-Fogyassz sok folyadékot ( főleg vizet, ásványvizet)

-Egyél sok gyümölcsöt( egészséges, alacsony kalória)

-Ha a túlcukrozott dolgokkal szakítasz és csak néha eszel ilyeneket ( pl: csoki, cukor, üdítő, szörp)azzal jót teszel a súlyodnak és az egészségednek is

- a sok mozgás elengedhetetlen ( keress különféle mozgásprogramot, neten, kérj segítséget, járj valami sportkörbe)

-És semmi gyors kaja :D

sok sikert!

2013. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"gömbicica : szerintem se viccből mondta, csak egyszerű tudatlanságból. :) írtam már, hogy sportolok, sőt nyáron még többet fogok, egyébként meg nincs szó drasztikusan nagy fogyásról, csak mindössze kb. 5 kg, a többi inkább legyen izom egyébként meg a kruplit,a rizst,a lisztet,a tésztát,a pékárut (a lisztes dolgokat) próbálom kerülni. A kolléga nője lányáról meg annyit, hogy én nem csodálkozok, hogy a mai világban ennyi tini lesz tényleg anorexiás(ez esetben bulimiás), mindenhol ezt látják, nem az elméjükkel van a baj hanem az alapvető értékrendjükkel , ami a sok szar miatt van bennük, amit a tv-ben látnak. Én soha nem lennék az, azért írtam, vékonyat, mert az itt válaszolóknak is más az értékrendjük, (mármint akik válaszolnak mind 30 felettiek, mert nem hiszem, hogy annál fiatalabbak itt töltenék az idejüket, ők max kérdezgetnek) de nekik fordítva van. A kicsit kövér ember a normális, és aki tényleg normális az már úúú, de vékony. Úgy gondolom valahol a kettő között van az igazság. Őszintén nem is tudom miért tettem fel ide ezt a kérdést, mert pontosan tudom mit akarok, csak talán egyfajta megerősítésre számítottam, de mindegy, köszönöm a válaszodat. A másik válaszolónak meg annyit, hogy gyorskaja?:D vegetáriánus vagyok. A gyorskajáldákban hús hússal van, márha az nevezhető húsnak..., de azért köszönöm neked is, hogy válaszoltál. :)
2013. jún. 23. 18:53
 6/6 anonim válasza:
KÖVÉR DISZNÓÓÓÓ
2014. aug. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!