Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az alábbi óriáskígyókhoz kell...

Az alábbi óriáskígyókhoz kell engedély?

Figyelt kérdés
Királypiton, brazil szivárványos boa, kerti boa.
2016. aug. 7. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hogy mindegyikhez kell de sztem legolcsóbban egy kockáspitonnal járnál.
2016. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nem érdekel mi olcso s mi nem. A kockás piton nem kezdőnek való szerintem és nem is olcsó. Az engedély érdekel konkrétan, melyikhez kell melyikhez nem es ha kell akkor milyen engedély kell (halványan annyit tudok, ha veszélyes állatnak minősül akkor kell engedély)
2016. aug. 7. 18:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Azokhoz a fajokhoz amiket felsoroltam. Milyen engedély kell, ha egyáltalán kell . Hálás lennék érte, ha valaki normálisan elmagyarázná, mit is takar ez az engedély hogyan lehet megszerezni stb stb..
2016. aug. 7. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semilyen engedély ezekhez a fajokhoz. A vásárlásnál fogsz kapni egy CITES papírt, ez azt bizonyítja, hogy nem vadonfogott állatról van szó. A kockás pitont meg nem értem miért kell ajánlgatni...6-7 méterre nő, nem magánszemélyeknek való, engedélyköteles.
2016. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Még annyi kérdésem lenne, hogy tenyésztőt tud e valaki ajánlani, ahol még lehet kis kígyókat venni. (Fiatal kígyó, par hónapos) (lehet hogy új kérdést is irok ezzel kapcsolatban) Mellesleg teljesen igaza van a második válaszolonak a kockás pintonnal kapcsolatban
2016. aug. 7. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezen a lapon meg a Terraplaza börzén biztosan találsz: [link]
2016. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. aug. 7. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!