Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit tartalmaz egy full extrás...

Mit tartalmaz egy full extrás terrárium?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnék egy fullos felszereltségű terráriumot létesíteni a szobámban. Kígyót tartanék benne egészen pontosan gabona siklót terráriumnak egy 150cmx75cmx75cm-eset gondoltam szeretek nagyban gondolkozni. A terrárium felszereléseivel viszont nem vagyok tisztában , és ha lehet teljesen automatizált párásítást és fűtést\hűtést szeretnék létrehozni benne a lámpákkal sem vagyok tisztában hogy hogy helyezzem el őket valamint ha jól tudom több fajtájú lámpa fog kelleni .A lényeg az hogy én tervezem az egész terráriumot minden hasznos infó jól jön a lámpákat is be szeretném építeni a terráriumba. Továbbá az elengedhetetlen kellékekről is szeretnék infót kapni a terráriumba való elhelyezésükről is . Nagyban szeretek gondolkozni tényleg egy full extrát terráriumot szeretnék a birtokomban tudni.

2016. aug. 14. 21:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Valamint hogy ekkora terráriumot hány wattos izzó kell stb lényegében mindent szeretnék tudni ami egy komplett full extrát terráriumhoz szükséged
2016. aug. 15. 14:42
 2/5 nemjuteszembesemmi49 ***** válasza:

nézd meg az interneten.

Ha ott nem találod akkor van még egy nagyon jó ötltetem. A CSER kiadónál létezik egy könyv ami kígyókról szól mindenképpen keress rá mert nagyon megéri!

az én teknősökről szóló könyvemben is mindent leírt, azalatt most azt értem, hogy a terrárium a pontos hőmérsékletei és lámpái(UV-lámpa,sugárnyaláb["ez egy 1 m távolságból 17 cm átmérőjű kört világít meg, 10 000 lux erősséggel"],Halogén-fémgőz lámpa, higganygőz lámpa

Ezek csak a lámpák voltak. saját tervezett terráriumot építeni valószínűleg csak saját magad fogsz tudni építeni(a kígyó tartását nem ismerem), de a könyvben mindent le fog írni.

A könyv maga nagyon megéri mert csak 2995 forint

Ha Budapesten laksz az ulászló utca 8-as száma alatt megtalálhatod őket, vagy rákereshetsz az interneten a kiadvány nevére: Kisállataink címmel

elérhetőségeik

E-mail: info@cserkiado.hu

Telefon: +36 (1) 386 9019

2016. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót , a kígyós könyvet megrendeltem még jól jöhet ,a terráriumom már félkész még egy üvegeshez kell elvinnem 1 nap és meg van utána le kéne kezdenem venni bele a dolgokat amik kellenek a terráriumom nagy mérete végett nem vagyok biztos miből mennyire lessz szükségem
2016. aug. 18. 14:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Lassan itt a terra pláza ahol a kígyómat majd megveszem de még mindíg több információra van szükségem, még szellőző is el kell helyezzem a terráriumon kérlek adjatok tanácsot mekkora az előző kell egy ekkora terráriumhoz és hol helyezzem el rajta .
2016. aug. 19. 13:17
 5/5 nemjuteszembesemmi49 ***** válasza:
az a baj szerintem ezt egy másik kérdésben kellene ujra kerdezned mert azt hiszik ez a téma le van rendezve
2016. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!