Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol tudnék tigrispitont...

Hol tudnék tigrispitont beszerezni?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül?
2010. ápr. 20. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Az óiáskígyó-fajok nem hobbyállatnak valók,úgyhogy szerintem válassz más kedvencet.

Nagy helyet igényelnek,speciális szaktudást és igényes táplálást,mindemellett agresszív kígyók is.

2010. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de örülnék ha a kérdésemre válaszolnál :) Olvastam eleget róluk és a helye is meglenne.
2010. ápr. 20. 17:01
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

www.terrarista.hu vagy www.terrarisztika.hu

fórumokon érdeklődj

esetleg ő: [link]

2010. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm neked is a választ. Akit linkeltél az egy vörös gabonasikló és ilyenem már van itthon :)
2010. ápr. 20. 17:08
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
De ott többfajta kígyó-sikló is van... a menüben tudsz nézelődni. Lehet, hogy igrispiton pont nincs, de szerintem nála tudsz érdeklődni, aki ennyire bennevan a tenyésztésben, tud neked megbízható tigrispiton tenyésztőt ajánlani!
2010. ápr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Most lesz a hüllőbörze 24-én Óbudán. Ott biztosan kapsz mindent, amire csak pénzed van. :)
2010. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

ha nem ismersz tenyésztőt, akkor itt körülnézhetsz :

"A legközelebbi terrarisztikai


börze május 5. Budapesten lesz


10:00-15:00 óráig Helyszin:


Budapesti vásárközpont "K4"-es


számú pavilonja 1-es kapu


1101 Bp., Albertirsai ut 10."

vagy: [link] (ez az albínó, szerintem gyönyörűek.. csak sajnos túl nagyra nőnek számomra :D )

[link] ( ez a "vadas" színű)


megkérdezhetem miért szeretnél ekkora kígyót tartani?:) az oké, hogy szép meg minden, de ha nagy lesz? akkor csak nézed?:D

2010. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

"Az óiáskígyó-fajok nem hobbyállatnak valók,úgyhogy szerintem válassz más kedvencet.

Nagy helyet igényelnek,speciális szaktudást és igényes táplálást,mindemellett agresszív kígyók is."


Ezt azért gondold ám át, még egyszer-kétszer.... :)


Vagyis: egy királypiton például max. másfél méteresre nő meg. Elég neki egy 100x60 centi alapterületű terrárium. Persze nem baj ha nagyobb. Télen igényel egyedül fűtést, ha a szoba hidegebb lenne az embernek megszokottnál. Ez egy megfelelő izzóval megoldható problémamentesen. (világítás még a halaknak is kell...szóval ez nem nehézség) Különleges berendezést sem igényel a terráriuma. Etetni kb. hetente egyszer kell, méretéhez szabott egerekkel. Ez sem egy nagy pukkanás. Ha étele, vize, hőmérséklete megvan, akkor olyan szépen elvan, hogy csak na. Hol lenne az igényelt szaktudás ebben? Az agresszivitásról meg annyit: ha kicsit veszel, és kézhez szoktatod, akkor a testeden végzett tevékenysége nagyjából ki fog merülni a szundikálásban. :)))

2010. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mondom: április 24...az a legközelebbi, már bocsánat. :)


[link]

2010. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

19:20 bocsi, azt az infót bemásoltam..

de hogy én is beléd kössek egy kicsit, a kérdező nem királypitont szeretne, hanem tigrispiton, és vannak méretbeli különbségek :)

2010. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!