Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy ékszerteknős mekkorára...

Egy ékszerteknős mekkorára nől meg?

Figyelt kérdés
Sárga fülű ékszerteknősöm van. (Ha lehet képet is küldjetek, de nem muszáj)

2016. szept. 13. 17:56
 1/3 Mózes Adrián ***** válasza:
nőstény 25-30cm hím 15-20cm és egy kifejlett példánynak minimum 200l es akvárium kell de a 300 az optimális.
2016. szept. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2016. szept. 16. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:
hát sajnos nem igazán,kicsit nagyobbra is megnől,de szerintem ez téged nem fog érinteni különösen,a lényeg hogy régen az oroszok csináltak egy tavat a környékünkön,már jó 40-50 éves tó,kijárunk rá horgászni és nem 1x láttam teknősöket de egyszer láttam valami hatalmasat is,sokáig figyeltem mert a tó közepén feküdt egy nagy farönkön,kb 2 hét után ujra láttam de közelről,hát egy hatalmas ékszerteknős volt,a feje legalább akkora volt mint 1 csészealátét,a háza kb 2 tányérnyi és nagyon örek külseje volt,tele sebekkel meg minden,páncélja rücskös csupa hínár...,aztán egyszer megint horgásztunk kishalakra és eltünt az úszóm hát mikor húztam ki mintha egy téglát akartam volna vontatni,félig sikerült felhozni és a sárgás vízben kirajzolódott a hatalmas mérete,ilyedtemben majdnem eldobtam az egészet,aztán még húztam egy kicsit de mikor észerevett, sarkonfordult és akárhogy húztam ő csak ment a ,mélybe és elszakította a zsíinort ami min 10 kg ig jó
2016. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!