Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy lehet egy gekkót (szenved...

Hogy lehet egy gekkót (szenved) "humánus" módon az örök vadászmezőkre küldeni?

Figyelt kérdés
állatbarát vagyok nem tudnám pl fejbecsapni vagy wc-n lehúzni már régóta nem esziok alig él nemtudom mit csináljak vele:S öreg is már valami "jó" ötlet kéne sürgősen nem bírom nézni ahogy szenved:S
2008. okt. 2. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Én is állatbarát vagyok, de ne hagyd szenvedni. Nagyon gyors halál kéne szegénynek, de úgysem tudod megtenni!
2008. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez attol függ van e-rá pénzed, mert állatorvos elaltatja , ennyi , ha nekem ennyire sokat jelentene a gekkom, biztos megtenném !!!
2008. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
én is ezt javaslom, vidd el a dokihoz, hátha ő segit rajta, ha tényleg menthetetlen.
2008. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos nem tudnám megtenni, de a leghumánusabb, ha berakod a fagyasztóba.
2008. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már állatorvos is megbizonyosodott róla, hogy menthetetlen, akkor néhány 100 Ft-ért elaltatja injekcióval. Ha nincs rá pénzed és van olyan vegyész ismerősöd, aki tud csinálni, v. szerezni egy kevés kloroformot, -Pl. kémiatanárod(ha még iskolába jársz)-(egy evőkanálnyi elég belőle egy légmentesen záródó 4-5-6 literes edénybe), akkor löttyintsd az edénybe az anyagot a gekkó mellé, Így a gőzeit belélegezve elég gyorsan elalszik majd, és ha nem veszed ki utána még egy darabig, akkor a szer leállítja az életfunkciókért felelős idegrendszeri folyamatokat is. Tehát abszolut humános semilyen fájdalmat nem okozó módszer. Hagyd benne elég ideig, nehogy véletlen felébredjen utána! (Ha marad kloroformod utána, add vissza az ismerősödnek, ő majd tudja, hogyan kell biztonságosan megsemmisíteni/tárolni. A természetbe ne juttasd ki, mert az összes halogénezett szénhidrogénhez hasonlóan károsíthatja a környezetet, tűzre semmiképp ne tedd (mérgesgázokká bomlik el a magas hőn).)
2008. okt. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek már megoldódott:(
2008. okt. 12. 19:57
 7/10 A kérdező kommentje:
létezik h a pasi egyedül depi?mert eddig mintha leszarta volna a csajt de most alig látom:S
2008. okt. 21. 19:56
 8/10 anonim ***** válasza:
7%
VIDD EL ÁLLAT/ORVOSHOZ? Ő MAJD ELDÖNTI EL KELL_E ALTATNI? HA IGEN Ő CSINÁLJA, ÉS NE TE!!!
2008. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! A kérdés és a válaszod közötti részt fárasztó számodra végiglolvasni? Nem látod, hogy már nem aktuális? (végülis az a lényeg, hogy írjál valamit)
2008. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Természetesen kedves válaszolót akartam írni, bocs!
2008. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!