Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nehezen kap levegőt, és...

Nehezen kap levegőt, és mintha hányna de nem hányik. Nagyon szenved. Az állatorvos nincs nyitva. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

van sürgősségi állatorvos ellátás is, hívd fel őket, szükség esetén házhoz jönnek.

Addig meg nézd meg hogy nincs -e valami a torkában.

2011. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nincs sürgősségi állatorvos baján :(
2011. aug. 21. 16:40
 3/14 anonim ***** válasza:
:S:S Hívd fel szerintem a különleges tudakozót. Ők lehet tudnak mondani valamit. Nekem a kutyámmal volt probléma múltkor, felhívtam őket és tudtak segíteni. De semmilyen állatorvos nincs nyitva? A környéken se?
2011. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lakásban vagy kertben tartott cica?
2011. aug. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kertben. Méregre gyanakszunk. Remélem túléli az estét mert holnap reggel tudnánk orvoshoz vinni. :( De járni még tud de kissé vagyis nagyon nehézkesen. és el is vonult félre. Lehet hogy megfog halni? :( :,(
2011. aug. 21. 19:28
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet :(
2011. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A tej nem ajánlott cicának, de ebben az esetben itasd meg. Ha hasmenést kap tőle, legalább ürül az esetleges méreg. De sajnos, lehet macskanátha is. Az én lakásban tartott, oltott cicám éppen most esik át rajta, enyhe lefolyású lesz. Vsz. a cipőnkön hoztunk be vírust. Nála is úgy kezdődött, hogy először csak kicsit öklendezett, azt hittük, szőrt fog hányni, de pár nap után már kínlódva köhögött, akkor vittük dokihoz. Az orra is szörtyögött.
2011. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi van a cicával?
2011. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Bajai vagyok, és az állatorvosom eddig mindig aznap kijött, amikor hívtam. Rendelőben még nem is voltam sosem.
2011. aug. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem írta meg a kérdező h mi lett a macskával! Nem ér! :S
2011. aug. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!