Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Valami baja lehet a teknősömnek?

Valami baja lehet a teknősömnek?

Figyelt kérdés
mostanában azt figyeltem meg hogy eléggé sokat vakaródzik.lehet hogy csak simán viszked neki valami vagyesetleg valami baja van?Fontos lenne.lécci csak olyanok válaszoljanak akik ertenek a teknősökhöz.köszönöm

2016. okt. 15. 15:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerinted ki ért legjobban a teknősökhöz (is). Segítek, rávezetlek. Gyógyít az illető, a neve előtt van egy doktor cím. Ki lehet az?
2016. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
figyelj.németországban élek és ku..va drága lenne elvinni őt oda akár csak kivizsgaltatni.és ez nem arról szól hogy nincs pénzem a teknősre hanem mielőtt kiadnák rá pénz előtte mondjuk megkérdezném olyanoktól akikknek teknősük van és tapasztalták ők is ezt a dolgot és tudják hogy ez betegség vagy csak egy szimpla vakarózás a teknősnél.szerintem meg másoknak a segítségét kértem és nem oktató jellegű beszólásokat.úgyhogy gyorsan hanyagold magadat a kommenteiddel együt.köszz;)
2016. okt. 15. 15:53
 3/20 anonim ***** válasza:
Húú, Cicám, a helyesírásod... A némettel inkább ne is próbálkozz már, ha a magyar is csak ennyire megy!
2016. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
csak úgy mondom hogy felső fokú németet tanulok és suliba járok ugyanúgy.szüleimnek én segítek a papírmunkában és a levelekben amit németül kell írni.de te tuti jobban tudsz németül aranyom;)és nem nagyon vagyok kíváncsi a többi okoskodásodra és az észosztásodra.de ha te olyan faszán tudsz németül akkor hallgatlak.de valószínüleg nem mert te is csak egy bunó paraszt vagy aki mindenkinek csak a baszott nagy agyát tudja osztani.
2016. okt. 15. 16:10
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogyan lehet felsőfokú németed, ha magyarból, ami elméletileg az anyanyelved, még alapfokon sem írsz?!?
2016. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
kb úgy hogy már egy pár éve kint élek és csak németül beszélek mindenkivel kivéve a szüleimmel pont úgy.ezáltal kezdem törni a magyart.de addig te se fogod tudni hogy ez milyen ameddig ezt magadon nem tapasztalod hogy németül már jobban tudsz mint a saját nyelveden..de mind1 is..amúgy meg nem nagyon értem hogy neked mi közöd van a helyesírásomhoz mikor én nem azt kérdztem hogy helyesen írok e...
2016. okt. 15. 16:21
 7/20 A kérdező kommentje:
kérdeztem+
2016. okt. 15. 16:23
 8/20 anonim ***** válasza:

Ez elég szomorú, hogy két év alatt elfelejtetted az anyanyelvedet. :(


A lényeg, szerintem senki nem fogja tudni megmondani itt neked, hogy mi baja van a teknőcödnek. Vidd el állatorvoshoz. Az állattartás felelősséggel jár, az viszont azt is jelenti, hogy esetenként anyagi áldozatot is kell hozni érte.

2016. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
honnan veszed hogy 2 éve?tudom hogy pénzel jár ezért van bennem felelőség is.de a helyembe először te is megkérdeznéd itt hogy mi baja lehet minthogy több ezer forintért megvizsgáltatni,vagy nem?
2016. okt. 15. 16:31
 10/20 anonim ***** válasza:

Több ezer forint??? Németországban nem Euro van?


Egyébként ha szeretek egy állatkát, legyen bármilyen az, akkor nem érdekel, hogy mennyibe kerül az egészsége. Mondom, itt kezdődik a felelősség.

2016. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!