Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A lenti két terrárium milyen...

ChantalC kérdése:

A lenti két terrárium milyen állatok számára lenne ideális?

Figyelt kérdés

Van egy szakállas agámám, aki jelenleg egy 50x35ös, 30cm magas terráriumban van, most 21 centi hosszú (csonka farokkal) Hamarosan nagyobb terráriumot vennék neki, és a felszabadult jelenlegibe szeretnék egy új hüllőt, de nem tudom, milyen állat férne el benne kényelmesen.

Illetve van egy jóval kisebb, 20,5x21x21-es terrárium, amibe szintén szeretnék valamilyen állatot, erről képet is tudok mutatni ( [link] Ebbe esetleg kisebb béka?


Viszonylag kezdő vagyok a témába, korábban gőtém, albínó békám, leopárd gekkóim voltak, most pedig az agámám, ezért több véleményt is szeretnék, ki mit ajánl ezekbe. :) Hüllők és békák érdekelnének.

Köszönöm a válaszokat!



2016. okt. 16. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a nagyobba, egy kisebb gekkó fajból raknék be egy párat, a másikra meg ötletem sincs. Esetleg jó egy kis gekkónak neveldének :)
2016. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!