Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknős nem unatkozik?

A teknős nem unatkozik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem társas lény, de egész nap csak uszkálni :/ Nem unatkoznak?

2016. dec. 7. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
A teknősnek nincs olyan intelligenciája, hogy tudja és érezze mi az az unalom.
2016. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
26%
szerintem unatkoznak
2016. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De hát nem tudnak mást csinálni csak kaparni, még úszni, meg "beugrálni a vízbe,, :)
2016. dec. 8. 06:51
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Mért a szabadban mit tudna csinálni ezeken felül?
2016. dec. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha egy pici akváriumba van bezárva pár centi vízbe,akkor garantláltan szar élete van.

de ha szép nagy akváriuma van sok vízzel, növényekkel,halakkal,bújókkal, napozókkal akkor nem hiszem,hogy olyan rossz sorsa lenne.

az én tekim sokat napozgat és úszkál, vizsgálja a növényeket és a talajt túrja. nem hiszem,hogy rossz sora lenne. ha odanézek az akváriumra,mindig csinál valamit

ellenben rokonoméknál egy kb 30 literes akváriumban van a teki ujjnyi vízben.. szerintem annál a halál is jobb lenne , nem tud semmit csinál,a víz is annyira elég,hogy túléljen.

2016. dec. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsonak:

Akkor miert nem beszelsz veluk, vagy miert nem fogadod be te a masik melle, vagy miert nem ajandekozzak el masnak, ahol normalis korulmenyeket tudnanak biztositani? (Facebookon van par teknosos csoport, ahol valaki biztos orulne neki, es normalis korulmenyeket tudna biztositani szerencsetlennek.)

Mert ez amit irtal, ALLATKINZAS!!!

2016. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Henriksniper válasza:
ha kettőt veszel akkor nem
2017. jan. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amikor nekünk volt tekink,akkor a szóba egy olyan részén kiraktunk ahol nem tudod semmibe beleakadni,meg a nap is érte,és körbe körbe mászkált,mi meg addig figyeltünk rá,meg az akváriumot tisztítottuk,mindig tudnak valamit csinálni :D
2017. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!