Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol tudok beszerezni bébi...

Hol tudok beszerezni bébi sárgafülű ékszerteknőst?

Figyelt kérdés
Nagyon kéne egy, kérlek segítsetek!

2016. dec. 16. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
bármelyik nagyobb állatkereskedésbe... akinek a beszerzése gondot szerez, annak a tartással komoly bajai lesznek... mekkora helyen akarod tartani? hatalmasra nőnek és nagyon sokáig élnek.
2016. dec. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*gondot okoz
2016. dec. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Állatkereskedésekben,terrás börzéken biztosan találsz.

Viszont én őszintén szólva nem ajánlom. Kicsiként cuki és nincs vele gond, de ha megnő 25-30 centisre akkor kicsit problémásabb lesz a tartása.

Ha csak nem kerti tóban tartanád az év nagy részében,akkor inkább egy kisebbre növő teknőst ajánlanék.Pézsmateknős pl. Ő felnőttként is 10 centi körül marad, nem annyira problémás megfelelő méretű akvaterráriumot létrehozni neki.

És olvasgass kicsit,mielőtt magadhoz veszed.A hüllőtartás drága dolog és nincs is akkora "élmény" vele,mint ha egy kis szőrös állatkád lenne,aki bújik hozzád és simogathatod.

Nekem van több teknősöm egyébként,de más a tartása,mint a többi állatomé.T

2016. dec. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó köszi, csak valamelyik nap láttam valami írást, hogy betiltották a vörösfülűekkel eggyütt, mer csomóan felnőttként elengedték a tavakban, de akkor ezekszerint nem.
2016. dec. 16. 12:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként egy csomót utána olvastam, és nyáron kertitóban lenne.
2016. dec. 16. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg január óta van ez a szabály a sárgafülűekre is,de gyakorlatilag meg kb minden kereskedésben lehet kapni.
2016. dec. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Jó köszi, csak valamelyik nap láttam valami írást, hogy betiltották a vörösfülűekkel eggyütt, mer csomóan felnőttként elengedték a tavakban, de akkor ezekszerint nem."


De igen, csak az emberek b@s.znak rá és tovább tartják forgalomban, de ez ma már törvénysértés...



Kérlek olvasd ezt át:


[link]


Ebben minden le van írva, az ott leírtak szerint kell tartani egy teknőscöt. Alaphangon 1 teknőc számára a felszerelés 150-200 körül kezdődik, mert hiába lenne nyáron tóban, télen is tartani kell valahol.

2016. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!