Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy 80cm hosszú és 40cm...

Egy 80cm hosszú és 40cm széles terrárium hány éves koráig jó egy görög teknősnek?

Figyelt kérdés
Piciként kerülne hozzám, gondolom egy idő után kinövi. Kérdésem, hogy mennyi ideig lakhat benne? Köszönöm!

2017. jan. 6. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
kicsiként jó egy darabig,de utána úgy is látod,hogy ahogy nő nagyon kicsi lenne neki az a hely. én max 10cm-es teknőst tartanék benne, ha annál nagyobb,akkor csere
2017. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gagamama ***** válasza:

Szia

Én is most fogok görög tekit tartani és 40 széles lesz és 100 cm hosszú lesz a terrárium azt mondta az állatkereskedő hogy az 10 éves koráig elegendő lesz neki, szóval szerintem a te terráriumod is sokáig elég lesz neki de majd látod hogyan növekszik.

2017. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy két éves tekinek már legalább egy 100 cmX 60 cm-s terrárium kell (de inkább még nagyobb. ) Ez a terrárium kb. 1-1,5 évig jó neki.
2017. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!