Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kezdő hüllőtartónak milyen...

Kezdő hüllőtartónak milyen állatot ajánlotok?

Figyelt kérdés

2017. jan. 7. 22:00
 1/7 Liki István ***** válasza:
21%
Tűzhasú gőte! Igaz hogy kétéltű, de rengeteget van szárazföldön, kis helyen minden elektronika nélkül jól érzi magát, viszont társas lény! Egy 10-30 literes akva- terráriumot be lehet rendezni szépen nekik. Odafigyelést természetesen igényel, de sokkal könnyebb a szükséges körülményeit megteremteni, mint bármelyik díszállatnak!
2017. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezzel az erővel ajánlhattál volna egy madarat is... Hüllőt szeretne tartani....


Mennyire vagy kezdő? Mennyi pénzt szánsz rá? Mennyi időre tervezel? Stb

2017. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ebben a témában teljesen kezdő vagyok, még sosem volt hüllőm, más állatom (pl hörcsög, kutya, macska) jelenleg is van. Nem vagyok milliomos, szóval azért van egy keret, de tudom, hogy nem olcsó dolog. Helyem, időm lenne rá (mondjuk azért egy több méteres jószágot nem szeretnék). Talán annyi, hogy a kígyókat kevésbé preferálom.
2017. jan. 8. 14:51
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
leopárd gekkót javaslok.Az szinte a lehető legkezdetlegesebb hüllő.Olcsó maga az álla és a felszerelés is.
2017. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem is gekkó lenne a nyerő, esetleg ha biológus vagy akkor kezdésnek szakállas agáma, vagy gabonasikló, de ha nincs felkészítve rendesen a terrárium, és meglógnak, nehezebb elkapni őket mert gyorsabbak mint egy tunya gekkó :)
2017. jan. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 B.I.L. válasza:
Szakállas agáma vagy gabona sikló.Az agáma viszonylag igénytelen , viszont ne vegyél túl kicsit mert, amíg csak rovarokat eszik az elég drága.A nagyobb az már inkább ette nálunk a gyümölcsöt zöldséget.A sikló heti 1 szopós egérrel beérte kb 1 évig.Nagyobb korában a fiam elfelejtette megetetni 4 hétig.Semmi baja nem lett heti 1 vagy kéthetente 2 nagyobb egérrel szépen növöget.Szerintem a sikló tartása egyszerűbb....Az agáma meg "cukibb".
2017. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem is a lopárdgekkó lenne a legjobb.

Nekem is az volt az első hüllőm és azóta imádom őket!

2017. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!