Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Halkan sípol a tekim. Mi...

Halkan sípol a tekim. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy a teknősömnek mi baja lehet?? Halkan sípol, amit csak éjszak meg este hallok, meg ha nagyon kozel megyek az akvariumhoz. Gyanitom, hogy mitol lehet. Kitakaritottuk. Véletlenül más helyre dugtam vissza a vizmelegitonek a kabet, meg a lampaet. Felcsereltem. 3 nap mulva kb eszrevettem. Meg fazhatott igy?? A hazban 27 fok van mert berhazban lakunk. Nagyon fontos lenne. Nagyon szeretem es nem szeretnem elvesziteni a tekimet. Nagyon imadom. Segitene neki ha kamillateaba raknam ott? Vagy meg tudnam gyogyitani az allatorvos nelkul? Vagy artana neki a kamilla? Normalis valszokat szeretnek :)

#sípolás #teknősbéka #hüllő #sárgafülü ékszertetknős
2017. jan. 9. 15:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki, komoly problémáid merülnek fel olvasás kapcsán.

Ha csak azért vagy itt, hogy más emberekre jelzőket aggathass, annak sok értelme van. Nem te vagy az egyetlen sajnos, aki a feszültségeit jön ide kiélni...


Akkor most józan paraszti ésszel:a teknősöknek is vannak hangszálaik, ők is adnak ki hangot. Ez neked mióta ,,emlőstulajdonág"?


A ,,minden emlőstulajdonságot felsoroltam" merő túlzás. Látszik, hogy te mindenben szakértő vagy. Aki összefüggéstelenül, tagolatlanul és logikátlanul, ismételve önmagát beszél, nem én vagyok kettőnk közül. :) És még humor sem szorult beléd...


Szóval kérlek, hagyd abba. Nem disszertációt jöttem írni a GyK-ra a teknősökről és etológiájukról, ezért is merészeltem ,,megspékelve" fogalmazni arra az irdatlanul idióta kérdésedre, hogy mégis hogyan hozom összefüggésbe párzásukat a hangkibocssátással. :)


Ha gondolod, lerendezhetjük privátban, de, hogy hogyan sértegeted a másikat, nem a többiekre tartozik.

2017. jan. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Jó én nem foglalkozok veled, elegem van a suta marhákból, akik mindig osztják az észt tanulatlanul. Annyi a lényeg, hogy ne halgassanak rád, mert te se tudod mit beszélsz. Kész.
2017. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azt hittem ilyen sok válasz jött. Aután láttam h ez veszekedés :/
2017. jan. 17. 15:54
 14/16 anonim ***** válasza:
Szegény megfázott. Ez nagyon vedzélyes is tud lenni, de vidd el.gyorsan állatorvoshoz inkább ;)
2017. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*nem nagyon veszélyes, bocsi. Csak összekevertem.mert előtte egy másik.kérdést olvastam (este van...😅). A kamillás áztatás véleményem szerint segíthet. ;)
2017. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
De azt honnan latom ha ferdén úszik? Nagyon feltűnő ha úgy úszik? Mert igazából nemtudom. Mert már volt tüdőgyuzija :( utana meggyogyult
2017. jan. 27. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!