Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Zöld leguán tartók, tenyésztők...

Nevemnincs16 kérdése:

Zöld leguán tartók, tenyésztők az oldalon? Lenne pár kérdésem részletek lent.

Figyelt kérdés

Üdvözletem. Gondolkoztam egy fiatal leguán beszerzésén. Egy szekrényt alakítanék át terráriumnak neki. A kérdéseim a következőek:

-pontosan milyen fénycsőre lenne szükség az uv pótlásához?

-a melegítést ki kell egészíteni talajfűtővel vagy elég egy spotlámpa is?

-milyen vitaminporokat ajánlatok neki?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. febr. 17. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
A szekrény kevés. Egy zöld leguánnak minimum egy zuhanykabin méretű terrárium kell, medencével, mászóágakkal.
2017. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy fiatal 5-6 hónapos leguánnak még nem hiszem, hogy akkorára van szüksége. Tudom a kifejletteknek mekkora hely kell és mire megnő meg is lesz neki de egyenlőre egy 100 széles 160 magas 100 hosszú megteszi. A kérdéseimre várnék választ köszönöm.
2017. febr. 17. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam egy 100x50 cm-es akvárium és terrárium keverékébe van,. falba épített helye van.
2018. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam egy 100x50x50 cm-es(hossz, szél, mag) helyen van! Gyönyörű, elég nagy vizestállal, kavicsokkal és nagyobb faágakkal.
2018. febr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, nagyon elírtam(utolsó előtti vagyok): 200x100x100 centis helyről(szél, mag, hossz) lenne szó!
2018. febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam egy falnyi helye van, 100x50 centis a helye, ő pedig 150 cm, sokat van szabadon, szelíd nagyon! Imádom!
2018. ápr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!