Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen gyümölcsökkel/zöldségek...

Milyen gyümölcsökkel/zöldségekkel lehet etetni az ékszerteknőst?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ékszerteknős ragadozó.
2010. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
adhatsz neki, répát, almát, meg olyanokat, amik nem fujják fel pl káposztát ne adj neki. de vannak ékszerteknős tartásáról könyvek, abba leírják miket szeretnek enni, mijen lakhelyet szeretnek, mijen igényeik vannak. nekem is volt régen teknősöm, de már nem nagyon emléxem mikkel etettem, állatkereskedő biztos segít. jah, és ne add neki ugy oda, h előtte vetted ki a hűtőből, kicsit hagyd felmelegedni.
2010. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

[link]


zöldséges rész:

Harmadik alapszabály az, hogy a kifejlett állat élelmének nagy részét - akár 50%-t - növényi táplálék tegye ki. Itt is az első szempont a változatosság! Szívesen fogyasztják az átokhínárt, pongyolapitypangot, parajt - ebből keveset -, banánt, káposztalevelet. Joggal teszi fel a gazdi a kérdést, hogy mennyit kell ennie egy teknősnek. Erre egyszerű a válasz. Egyszerre mindig csak annyit adjunk amennyit pár percen belül elfogyaszt, ezért inkább naponta kétszer kis adagokat adjunk, mint egyszer egy nagyot.

2010. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ragadozó....hátt

inkáb úgymondanám hogy húsevő :D

ugyanaz de valahogy mégsem...

nekünk nem eszi meg egyiket sem :D :(

2010. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2010. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És térképteknősnek is ugyanazokat lehet adni.. ?
2010. máj. 18. 20:09
 7/10 anonim ***** válasza:

héé,ne hírdesd az én kérdésemet !!

aki utánam írt annakszól

:O

2010. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én tekimnek a banán a kedvence, de az almát is nagyon szereti. :)
2010. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az en teknoseim meg szinte semmilyen zoldseget nem esznek meg.Meg az epret sem szeretik.Amugy allandoan ennenek, de en ketnaponta szoktam nekik enni adni, akkor mindig halat kapnak, es kozben nasiznak is, ilyen szaritott rakokat, kukacokat, szivmixet.
2010. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ékszerteknős ragadozó. Semmi mást nem eszik szinte a húson kívül. És RAGADOZÓ! Láttam, hogy kapja el az élő kishalat...Hát nem volt 1 sétagalopp ;)
2010. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!