Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem eszik a teknősöm?

Yolókai mór kérdése:

Miért nem eszik a teknősöm?

Figyelt kérdés

3 napja vettem egy kinai csikosteknost, nagyon picike még, kb. 3cm atmeroju a pancelja. Amiota itt van nalam, nem eszik olyan dolgokat, amiket irnak, pl.: barack, paradicsom, légy, ilyesmik. Teknoskajam egyenlore nincs, mivel regebbrol maradt itthon ezert nem vettem, de mint kiderult a szaritott halak es larvak is le tudnak jarni, az allatkereskedes holnap mar nyitva lesz, elso utam oda vezet majd.

Valakinek volt mar ilyen? Egyekent folyton elbujik a teki, es ha a kezemben van vagy a talkaban amiben etetni szeretnem, csak megy megy megy, kaparja a tal szelet es ki akar maszni.

Koszonom elore is a segitseget



2017. júl. 2. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az eddigi élete során más élelemhez szokott hozzá. Például a baromfikeltetőből a falusi baromfiudvarba helyezett csirkék először nem eszik meg azt amit az udvarban született társaik, mert a táphoz szoktak hozzá, az apró bogárhoz vagy fűhöz nem. Kérdezed meg mivel etették előző helyén és azzal próbáld etetni.
2017. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!