Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » 1 éves sarkantyús teknősöm...

1 éves sarkantyús teknősöm kedvetlen, étvágytalan, alig akar mozogni. Vitaminhiányra gyanakodnak és azt tanácsolták vitaminnal egészítsem ki az eledelét. Na de az étvágytlanság miatt nem eszik. Hogy bírjam rá, hogy egyáltalán valamit a megegyen?

Figyelt kérdés
Szárazföldi tenkős

2017. júl. 2. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi fényt és napsütést kap a teki?
2017. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:
Vízi teknősöknél ilyenkor a vitamininjekció a bevett megoldás. Szerintem keress egy teknősökhöz értő állatorvost.
2017. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ebben a rossz, esos idoben behoztam a lakasba, de egyebkent is arnyekba vonul mindig. :/
2017. júl. 3. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit eszik a teknős? A rosszul táplált teknősöknek lehetnek ilyen problémái, de tél előtt az én teknősöm is elég kedvtelen néha. Ajánlom, hogy csatlakozz Facebookon a Teknősbarátok, vagy a Görög teknős tartók baráti köre csoportba, sok hasznos információhoz juthatsz hozzá.
2017. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!