Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szakállas Agáma nem akar...

Szakállas Agáma nem akar enni, miéert?

Figyelt kérdés
Eddig mindig evett nem volt gond,ugyan úgy van terráriumába minden UV, melegíto is és vitaminozva is van. 6hónapos,, de már egy hete csak keveset evett,es 2napja semmit. Mi lehet vele a baj?

2017. jan. 15. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz.Minél hamarabb! Kálcium porral kend be a szöcskét vagy amit adsz neki lehet kapni. Lehet kapni állat kereskedésekben.
2017. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Amúgy itt ne várj megváltó válaszokat, ki tudja, ki írogat ide. Amúgy szerintem is a kalcium, állatorvos, vitaminok.
2017. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy lehet, hogy csak "téli depi"-je van. Én ilyenkor félek, hogy éhen pusztul(1x volt ilyen). És akkor a szájába dugtam, amit ő magának nem, elég mélyre, de azért nem a torkára(persze figyelve rá, hogy ne fájjon neki). És akkor látja, hogy nincs mese, és lenyeli.

De vigyázz, semmi erőszakoskodás ne legyen vele, mert az fájna neki(azért ő is érez, "hiába nem ember")! Tehát ne tuszkold azért a gigájára, mert netalán kirepedhet a nyelőcsöve vagy valami, de érjen a szájürege legvégére. És kézzel, ne más(pl. fém, műanyag stb.)dologgal, és rövid, nem éles körömmel

2017. nov. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!