Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi baja lehet a teknősömnek?

Yolókai mór kérdése:

Mi baja lehet a teknősömnek?

Figyelt kérdés

3 hete hoztam el az allatkereskedesbol, nagyon picike kinai csikosteknos. Az elso napokban nem nagyon evett es bujkalt az akvariumban, de 1 het utan felbatorodott, folyton kimaszik napozni es amint kajat adtam neki, rarabolt, 2 db kis teknoskajat megevett naponta. 1 hete hirtelen kimaszott a kezembol es nagyjabol 1 metert esett a parkettara.. azota sokkal lassabban mozog, alig eszik.. ugylatom hogy enne, de olyan lassu lett, hogy a kajat ami a feje elott lebeg nem tudja elkapni mert elviszi elole a viz. Korabban siman elkapa gyorsan es 2-3 harapasbol meg is ette, most nagynehezen egy-ket pici harapas es mar nem is kinlodik vele, Tovabba a testen(nem a pancelon, hanem a labain, fejen) furcsa feher foltok lettek, amik ugy neznek ki mintha pici gennyes pattanasok lennenek. Nagyon sajnalom szegenyket, mert latszik rajta, hogy elegge rosszul van...

Koszonom a segitseget elore is!



2017. júl. 21. 01:33
 1/3 anonim válasza:

Ú, nagyon sajnálom :(

Próbáld etetni! talán csak meg ell erősödnie.

Felhívnék egy állatorvost.

2017. júl. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az etetést úgy érted hogy valahogy segíts neki megenni. pl nekem az jutott eszembe most hogy egy szemöldökcsipesszel tartsd elé a cuccot amíg megeszi vagy ilyesmi, nem tudom, mekkora Ő.
2017. júl. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állatorvos, egyértelműen. Lehet valami maradandó károsodása lett a kis tekinek. :(
2017. júl. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!