Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Görög teknősöm 7 éves és csak...

Görög teknősöm 7 éves és csak 8 cm a páncélja. Ebben a korban tudtommal már sokkal nagyobbnak kéne lennie. Baj, hogy ekkora?

Figyelt kérdés

Rendesen van tartva, azt kap, amit kell, hogy kapjon, nyáron kinti lakosztályban van, télen ben, egy 1,5m2 helyen, és van uvb lámpája meg tényleg minden, ami a helyes tartáshoz kell, de mégsem nő.

Baj ez?


2017. júl. 21. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tud mozogni, nem szorítja. Szerintem elpusztult volna már ha ez a sajátos rendellenessége
2017. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem valami baj van az én tekim 5 éves és a páncélja kb 10 cm. Szerintem vidd el állatorvoshoz!
2017. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet genetika.

Remelem csak gazokkal eteted, mert gyumolcs-salata tilos nekik.

Ha nem tudsz valamit, erdemes csatlakozni kozossegi oldalon teknosos csoportokban, ott hozzaertok tudnak segiteni, ha valamit nem tudsz.

2017. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!