Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Idősebb vagy baba szakállas...

Idősebb vagy baba szakállas agámát érdemesebb venni?

Figyelt kérdés

Fontolgatom, hogy a közeljövőben vásárolok egyet.

Egy másik kérdésben majd még felteszek kérdéseket, amikben nem vagyok biztos.(Persze tapasztalatokra gondoltam, rendesen utánuk fogok olvasni.):DD

Most az lenne a kérdésem, hogy egy ilyen 1 éves körüli agámát ha megveszek, akkor nehezebb kézhez szoktatni, mint a fiatalokat?

Már csak azért is gondolkodom idősebben, mert akkor már erősebbek és kevesebb az esélye, hogy elpusztulnak.(Nem tartanám rosszul természetesen, de ilyenkor könnyebben kapnak el betegségeket)

Tehát baba vagy idős agáma? :)



2017. aug. 17. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiatalabb példány könnyebben alkalmazkodik mint egy adult. Viszont ez a kézhez szoktatás teljesen felesleges. Díszállat, hüllő! Nem igényli a babusgatást, se a terráriumból való kiszakítást.
2017. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, ezt tudom, viszont mégis jobb, ha be kell nyúlnom valami miatt a terráriumba, akkor nem ijed meg, nem szalad el, nem fél tőlem.
2017. aug. 17. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 3 hónaposan vettem, és ez(legalábbis nekem)jó megoldásnak tűnik! Másfél éve boldogít Susu!:):)
2017. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LegenDaryNight válasza:
Baba agámát érdemes venni én a héten vettem nekem egyre kezesebb ki lehet venni őket simogatni.
2017. dec. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!